Со секоја нарачка над 3000ден бесплатна достава.

Search

Ви треба помош? +389 2 613 4641

Нема на залиха

VIVAX Smart 43” TV-43S61T2S2SM FHD телевизор

 • Екран 43″ – 109 cm
 • Smart Android 7.1

12.999 ден

Compare
Шифра:VivaxTV-1
 • VIVAX Smart 43” TV-43S61T2S2SM FHD телевизор
 • екран 43″ – 109 cm
 • Резолуција 1920×1080
 • Smart Android 7.1
 • RAM 1GB
 • Гаранција: 2 години
 • Енергетска класа А+
 • 3 X HDMI, SPDIF COAX, CI+ ,Component YPbPr

Најпродавани

SAMSUNG LED TV 32T4302AK, HD, SMART

13.999 ден
 • 32" (80 cm)
 • LED, Full HD, Smart TV, Tizen 5.0
 • Mobile to Tv mirroring, Web Browser PurColor
 • DVB-T2/C/S2, 2x HDMI, USB, WIFI

VIVAX IMAGO LED TV-32S61T2S2SM

10.999 ден
 • Дијагонала 32'' / 80 cm
 • Максимална резолуција 1366 X 768 (HD)
 • Тип TV SMART
 • Оперативен систем Android
 • Технологија LED

SAMSUNG LED TV UE43TU7092UXXH, UHD, SMART

24.399 ден
 • Samsung LED TV UE43TU7092UXXH 43“ (109 cm)
 • UHD (3840x2160), 2000 PQI, DVB-T2/C/S2
 • Crystal 4k procesor, HDR, 2x HDMI, 1x USB
 • Screen mirroring, Bluetooth, SMART OS: Tizen

VIVAX IMAGO LED TV-32S60T2S2

7.199 ден
 • Екран 32" - 80 cm
 • Резолуција 1366x768 пиксели
 • Гаранција 2години

VIVAX IMAGO LED TV-32LE112T2S2_REG

7.299 ден
 • Дијагонала 32" / 80 cm
 • Максимална резолуција1366x768
 • Светлина 220 cd/m2
 • Контраст 3000:1
 • HDMI 3
 • SCART 1

VIVAX IMAGO LED TV-40LE113T2S2SM V2_REG

11.690 ден
 • Дијагонала: 40″/100cm
 • Светлина: 240cd/m2
 • Резолуција: 1920 х 1080 (Full HD)
 • Технологија: LED
 • Тип на телевизор: Android SMART TV

Back to Top
Производот беше додаден во твојата кошничка