Со секоја нарачка над 3000ден бесплатна достава.

Search

Ви треба помош? +389 2 613 4641

На Залиха

Vivax Life FIT, smart watch со следење на температура на телото

 • Гаранција: 1 години
 • Испорака: 48 часа
Vivax LifeFIT е елегантен паметен часовник со бројни функции кои го прават идеален за вас и вашата фамилија. Со помош на LifeFIT паметниот часовник можете да: следите температурата на телото 24 часа дневно, останете во контакт со помош на нотификација за позиви и пораки, Следете и анализрате резултатите за квалитетен сон, ги следите отчукувањата на срцето Следење на темепратурата на телото 24/ 7 Бидете сигурни во секој момент за редовно следење на температурата. Нотификација за позиви и пораки Едноставно поврзете го паметниот часовник со својот мобилен и примајте нотификации за пораки и позиви. Пратење на сон Life FIT паметниот часовник го следи вашиот ритам на спиење, а за дополнително опуштање пред сон побарајте ги вежбите за дишење. Следење на отчукување на срце Следете го отчукувањето на срцето додека мирувате или за време на активности, следете помината релација или потрошени калории. Life FIT паметниот часовник е идаелен ваш партнер за било кој вид на тренинг. Водоотпорен дизајн Life FIT паметниот часовник има IP68 сертификат кој означува отпорност на вода и прашина. Елеганција и дизајн Универзален дизајн прилагоден на секого и за секоја пригода. 1,4” екран на допир Повеќе од 30 различни прилагодувања - прилагодете го екранот на life FIT паметниот часовник според вашите потреби. Vivax LifeFIT smart watch, Следење на температура на телото 24/7, Следење на отчукување на срце, Водоотпорен дизајн, Следете и анализрате резултатите за квалитетен сон, 1,4" екран со 30 различни позадини https://www.youtube.com/watch?v=dZ3SKKeLmF0&ab_channel=VIVAX

2.390 ден

Compare
Боја Црна
тип на производ Паметни часовници
Бренд Vivax
Гаранција 1 год.
резолуција на екранот 240 x 240
траење на батеријата(основно користење) до 5 дена
капацитет на батерија 160 mAh
метаријал Силикон
сензори следење на отчукување на срце, следење на сонот, следење на температура на тело 24/7
водоотпорен Да
Маса 34 g
Боја Црна
тип на производ Паметни часовници
Бренд Vivax
Гаранција 1 год.
резолуција на екранот 240 x 240
траење на батеријата(основно користење) до 5 дена
капацитет на батерија 160 mAh
метаријал Силикон
сензори следење на отчукување на срце, следење на сонот, следење на температура на тело 24/7
водоотпорен Да
Маса 34 g

Најпродавани

VIVAX SMART WATCH KIDS HERO BLUE

2.100 ден
 • Гаранција: 1 годинa
 • Испорака: 48 часа

VIVAX SMART WATCH LIFE FIT BLACK

2.100 ден
 • Гаранција: 1 годинa
 • Испорака: 48 часа

VIVAX SMART WATCH LIFE FIT GREY

2.300 ден
 • Гаранција: 1 годинa
 • Испорака: 48 часа

VIVAX CORDYS SMART KIDS WATCH Zoom pink

2.600 ден
 • Гаранција: 1 година
 • Испорака: 48 часа

VIVAX SMART WATCH KIDS HERO ORANGE

2.100 ден
 • Гаранција: 1 годинa
 • Испорака: 48 часа

Back to Top
Производот беше додаден во твојата кошничка