Со секоја нарачка над 3000ден бесплатна достава.

Search

Ви треба помош? +389 2 613 4641

На Залиха

Vivax LED TV-40LE113T2S2SM -40” FullHD Smart TV

 • Android 7.1 TV Smart
 • Wi-fi

13.900 ден

Compare
Шифра:VivaxTV-7
 • Vivax LED TV-40LE113T2S2SM -40” FullHD Smart TV
 • Android 7.1 TV Smart
 • 1GB RAM/8GB ROM меморија
 • Wi-fi
 • Гаранција: 2 години

Најпродавани

VIVAX 50UHD122T2S2- 50'' 4K UHD TV

15.999 ден
(0 Reviews)
 • Екран 50" - 127cm
 • Резолуција 3840 x 2160
 • Контраст 4000:1

Vivax TV-40LE112T2S2 - 40'' FullHD TV

12.900 ден
(0 Reviews)
 • Vivax TV-40LE112T2S2 - 40'' FullHD Tелевизор
 • Енергетска класа А+

VIVAX 55UHD122T2S2- 55'' 4K UHD ТV

17.490 ден
(0 Reviews)
 • Екран 55" - 140 cm
 • Резолуција 3840 x 2160 4K UHD
 • Контраст 4000:1

VIVAX IMAGO LED TV-32LE141T2S2 TV

6.999 ден
(0 Reviews)
 • Екран 32" - 80 cm
 • Резолуција 1366x768 пиксели

Back to Top
Производот беше додаден во твојата кошничка