Со секоја нарачка над 3000ден бесплатна достава.

Search

Ви треба помош? +389 2 613 4641

На Залиха

VIVAX KIDS смарт часовник HERO 2 Green

2.390 ден

Compare

VIVAX KIDS смарт часовник HERO 2 Green

Екран: 1.2″ IPS

Батерија:160mAh

Меморија: 32MB RAM

Bluetooth: има

Боја: Зелена

Heart rate sensors: има

Неколку игри

Интерфејс и дизајн погодни за деца

Гаранција: 12 месеци

Најпродавани

VIVAX CORDYS SMART KIDS WATCH Zoom pink

2.600 ден
 • Гаранција: 1 година
 • Испорака: 48 часа

VIVAX SMART WATCH KIDS HERO BLUE

2.100 ден
 • Гаранција: 1 годинa
 • Испорака: 48 часа

VIVAX SMART WATCH LIFE FIT BLACK

2.100 ден
 • Гаранција: 1 годинa
 • Испорака: 48 часа

VIVAX SMART WATCH LIFE FIT GREY

2.300 ден
 • Гаранција: 1 годинa
 • Испорака: 48 часа

VIVAX CORDYS SMART KIDS WATCH Zoom blue

2.600 ден
 • Гаранција: 1 годинa
 • Испорака: 48 часа

Vivax Smart watch Life PRO

2.990 ден
 • Гаранција: 12 месеци
 • Испорака: 48 часа

Back to Top
Производот беше додаден во твојата кошничка