Со секоја нарачка над 3000ден бесплатна достава.

Search

Ви треба помош? +389 2 613 4641

На Залиха

Vivax IMAGO Q series 65Q10C 65″ UHD 4K Smart Телевизор

 • Гаранција: 2 години
 • Испорака: 48 часа

39.999 ден

Compare

Бренд: Vivax

Гаранција: 2 год.

Оперативен систем: Android 11

TV tuner: DVB-T2/C/S2

Tехнологија: QLED

Резолуција: 3840 x 2160 (4K)

Дијагонала: 65”/165 cm

 • Дијагонала: 65" / 165 cm
 • Светлина: 320
 • Максимална резолуција: 3840 X 2160 (UHD 4K)
 • Оперативен систем: Android 11
 • Технологија: QLED
 • Тип на тлевизор: SMART
 • TV tuner: DVB-T2/C/S2
 • Звук (W): 20
 • Енергетска ефикасност EU 2019/13: G
 • SPDIF Optical Digital: ДА
 • Маса на уредот: 18.2 kg
 • Димензии  (Ш х В х Д): 144.6 х 89.4 х 29.3 cm
 • VESA: 300 X 200
 • USB снимање: ДА
 • Далечински управувач: Smart
 • Dolby Atmos + Dolby Vision: ДА
 • HDR10+: ДА
 • Тип на подлога: Ногарки
 • Боја: Црна
 • SCART: 0
 • HDMI: 4
 • Влез за слушалки: 1
 • VGA: 0
 • USB: 2
 • Интергриран WiFi: ДА
 • Bluetooth: ДА
 • Screen Mirroring: ДА

Најпродавани

SAMSUNG LED TV 32T4302AK, HD, SMART

13.999 ден
 • Гаранција: 2 години
 • Испорака: 48 часа

VIVAX IMAGO B Series 40LE20K Smart Телевизор

12.999 ден
 • Гаранција: 2 години
 • Испорака: 48 часа

VIVAX IMAGO LED TV-32LE131T2_REG

5.490 ден
 • Гаранција: 2 години
 • Испорака: 48 часа

Vivax IMAGO B Series 32LE20K 32"

8.999 ден
 • Гаранција: 2 години
 • Испорака: 48 часа

VIVAX IMAGO LED TV-43S61T2S2SM

13.900 ден
 • Гаранција: 2 години
 • Испорака: 48 часа

Back to Top
Производот беше додаден во твојата кошничка