Со секоја нарачка над 3000ден бесплатна достава.

Search

Ви треба помош? +389 2 613 4641

На Залиха

Vivax IMAGO Q series 55Q10C 55″ UHD 4K Smart Телевизор

 • Гаранција: 2 години
 • Испорака: 48 часа

28.990 ден

Compare

Бренд: Vivax

Гаранција: 2 год.

Оперативен систем: Android 11

TV tuner: DVB-T2/C/S2

Tехнологија: QLED

Резолуција: 3840 x 2160 (4K)

Дијагонала: 55”/139 cm

 • Дијагонала: 55" / 139 cm
 • Светлина: 280
 • Максимална резолуција: 3840 X 2160 (UHD 4K)
 • Оперативен систем: Android 11
 • Технологија: QLED
 • Тип на тлевизор: SMART
 • TV tuner: DVB-T2/C/S2
 • Енергетска ефикасност EU 2019/13: G
 • SPDIF Coax Digital: НЕ
 • Маса на уредот: 13 kg
 • VESA: 200 X 200
 • USB снимање: ДА
 • Далечински управувач: Smart
 • Dolby Atmos + Dolby Vision: ДА
 • HDR10+: ДА
 • Тип на подлога: Ногарки
 • Боја: Црна
 • SCART: 0
 • HDMI: 3
 • Влез за слушалки: 1
 • VGA: 0
 • USB: 2
 • Интергриран WiFi: ДА
 • Bluetooth: ДА
 • Screen Mirroring: ДА

Најпродавани

SAMSUNG LED TV 32T4302AK, HD, SMART

13.999 ден
 • Гаранција: 2 години
 • Испорака: 48 часа

VIVAX IMAGO LED TV-32S61T2S2SM

10.900 ден
 • Гаранција: 2 години
 • Испорака: 48 часа

Телевизор Vivax IMAGO A Series 75UHD10K

55.999 ден
 • Гаранција: 2 години
 • Испорака: 48 часа

SAMSUNG LED TV UE43TU7092UXXH, UHD, SMART

24.399 ден
 • Гаранција: 2 години
 • Испорака: 48 часа

VIVAX Imago A series 65UHD10K телевизор

36.999 ден
 • Гаранција: 2 години
 • Испорака: 48 часа

VIVAX IMAGO LED TV-32LE131T2S2SM ANDROID

7.490 ден
 • Гаранција: 5 години
 • Испорака: 48 часа

Back to Top
Производот беше додаден во твојата кошничка