Со секоја нарачка над 3000ден бесплатна достава.

Search

Ви треба помош? +389 2 613 4641

На Залиха

Vivax IMAGO Q series 50Q10C 50″ UHD 4K Smart Телевизор

 • Гаранција: 2 години
 • Испорака: 48 часа

23.999 ден

Compare

Бренд: Vivax

Гаранција: 2 год.

Оперативен систем: Android

TV tuner: DVB-T2/C/S2

Tехнологија: QLED

Резолуција: 3840 x 2160 (4K)

Дијагонала: 50″/127 cm

 • Дијагонала: 50" / 127 cm
 • Светлина: 250
 • Максимална резолуција: 3840 X 2160 (UHD 4K)
 • Оперативен систем: Android 11
 • Технологија: QLED
 • Тип на тлевизор: SMART
 • TV tuner: DVB-T2/C/S2
 • Звук (W): 20
 • Енергетска ефикасност EU 2019/13: G
 • SPDIF Coax Digital: НЕ
 • Маса на уредот: 9.1 kg
 • Димензии  (Ш х В х Д): 111.1 х 69.9 х 27.4 cm
 • VESA: 200 X 200
 • USB снимање: ДА
 • Далечински управувач: Smart
 • Hotel mode: НЕ
 • HDR: HDR+
 • Тип на подлога: Ногарки
 • Боја: Црна
 • Композитен влез: ДА
 • Компонентен влез: НЕ
 • SCART: 0
 • HDMI: 3
 • Влез за слушалки: 1
 • VGA: 0
 • USB: 2
 • Интергриран WiFi: ДА
 • Bluetooth: ДА
 • CI+: ДА
 • Дигитален аудио излез (оптички): ДА
 • Screen Mirroring: ДА

Најпродавани

SAMSUNG LED TV 32T4302AK, HD, SMART

13.999 ден
 • Гаранција: 2 години
 • Испорака: 48 часа

VIVAX IMAGO LED TV-32LE131T2S2SM ANDROID

7.490 ден
 • Гаранција: 5 години
 • Испорака: 48 часа

VIVAX Телевизор 58″ A Series 4K TV 58UHD10K

22.999 ден
 • Гаранција: 2 години
 • Испорака: 48 часа

VIVAX IMAGO B Series 40LE20K

13.990 ден
 • Гаранција: 5 години
 • Испорака: 48 часа

VIVAX IMAGO LED TV-32S60T2S2

7.100 ден
 • Гаранција: 2 години
 • Испорака: 48 часа

Back to Top
Производот беше додаден во твојата кошничка