Со секоја нарачка над 3000ден бесплатна достава.

Search

Ви треба помош? +389 2 613 4641

На Залиха

VIVAX IMAGO LED TV-32LE141T2S2SM ANDROID SMART телевизор

 • Екран 32″ – 80 cm
 • ANDROID 9.0 SMART
 • Wi-Fi

8.990 ден

Compare
Шифра:VivaxTV-5
 • VIVAX IMAGO LED TV-32LE141T2S2SM ANDROID SMART телевизор
 • Екран 32″ – 80 cm
 • Резолуција 1366×768 пиксели
 • ANDROID 9.0 SMART
 • 1GB/8GB
 • Wi-Fi
 • Гаранција: 2 години

Најпродавани

VIVAX IMAGO LED TV-32LE141T2S2 TV

6.999 ден
(0 Reviews)
 • Екран 32" - 80 cm
 • Резолуција 1366x768 пиксели

Vivax LED TV-55UHD123T2S2SM-55'' Smart UHD TV

27.990 ден
(0 Reviews)
 • Дијагонала: 55"/140 cm
 • Резолуција: 3840 x 2160 (4K)
 • Технологија: LED Smart TV
 • Wi-fi

VIVAX Smart 43'' TV-43S60T2S2SM FHD

14.999 ден
(0 Reviews)
 • Екран 43" - 109 cm
 • Smart Android 7.1

Vivax IMAGO LED 75UHD123T2S2SM- 75'' Smart UHD

49.990 ден
(0 Reviews)
 • Дијагонала: 75"/190 cm
 • Технологија: LED Smart TV
 • Wi-fi

VIVAX Smart TV49S60T2S2SM-49''

17.999 ден
(0 Reviews)
 • Екран 49"- 124cm
 • Smart Android 7.1

Vivax IMAGO LED 65UHD123T2S2SM- 65'' Smart UHD TV

32.990 ден
(0 Reviews)
 • Дијагонала: 65" / 165 cm
 • Технологија: LED Smart TV
 • Тјунер: DVB-T2/C/S2
 • Wi-fi

Back to Top
Производот беше додаден во твојата кошничка