Со секоја нарачка над 3000ден бесплатна достава.

Search

Ви треба помош? +389 2 613 4641

Нема на залиха

VIVAX IMAGO LED TV-49S62T2S2SM

 • Гаранција: 2 години
 • Испорака: 48 часа

16.500 ден

Compare
Шифра:0001229900
 • Дијагонала 49″ / 124 cm
 • Максимална резолуција 1920 X 1080 (FULL HD)
 • Тип TV – SMART
 • Оперативни систем Android
 • Технологија LED
 • VIVAX IMAGO LED TV-49S62T2S2SM
 • Дијагонала 49" / 124 cm
 • Максимална резолуција 1920 X 1080 (FULL HD)
 • Тип TV - SMART
 • Оперативни систем Android
 • Технологија LED
 • Звук (W) 16
 • Bluetooth Нема
 • Wifi Да
 • HDMI 3
 • USB 2
 • Format MPEG2, MPEG4

Најпродавани

SAMSUNG LED TV 32T4302AK, HD, SMART

13.999 ден
 • Гаранција: 2 години
 • Испорака: 48 часа

VIVAX IMAGO B Series 40LE20K Smart Телевизор

12.999 ден
 • Гаранција: 2 години
 • Испорака: 48 часа

VIVAX IMAGO LED TV-32LE131T2_REG

5.490 ден
 • Гаранција: 2 години
 • Испорака: 48 часа

Vivax IMAGO B Series 32LE20K 32"

8.999 ден
 • Гаранција: 2 години
 • Испорака: 48 часа

VIVAX IMAGO LED TV-43S61T2S2SM

13.900 ден
 • Гаранција: 2 години
 • Испорака: 48 часа

Back to Top
Производот беше додаден во твојата кошничка