Со секоја нарачка над 3000ден бесплатна достава.

Search

Ви треба помош? +389 2 613 4641

Нема на залиха

VIVAX IMAGO LED TV-43S61T2S2SM

 • Гаранција: 2 години
 • Испорака: 48 часа

13.900 ден

Compare
Шифра:0001221077
 • Дијагонала: 43 “/109cm
 • Светлина: 260cd/m2
 • Максимум резолуција:1920X1080(FULL HD)
 • OPERATING SYSTEM: ANDROID
 • Технологија LED
 • VIVAX IMAGO LED TV-43S61T2S2SM
 • Дијагонала: 43 “/109cm
 • Светлина: 260cd/m2
 • Максимум резолуција:1920X1080(FULL HD)
 • OPERATING SYSTEM: ANDROID
 • Технологија LED
 • TV TYPE: SMART
 • TV TUNER: DVB-T2 / C / S2
 • SOUND (W): 16
 • ENERG. EU EFFECTIVENESS 2019/13: F
 • USB RECORDING
 • REMOTE CONTROL: SMART
 • ENERG. EU EFFECTIVENESS 1062/10: A +
 • HDMI: 3
 • HEADPHONE INPUT: 1
 • USB: 1
 • INTEGRATED WIFI

Најпродавани

SAMSUNG LED TV 32T4302AK, HD, SMART

13.999 ден
 • Гаранција: 2 години
 • Испорака: 48 часа

VIVAX IMAGO B Series 40LE20K

13.990 ден
 • Гаранција: 5 години
 • Испорака: 48 часа

VIVAX IMAGO LED TV-32S60T2S2

7.100 ден
 • Гаранција: 2 години
 • Испорака: 48 часа

Samsung LED TV UE50BU8072UXXH,4K,SMART

36.990 ден
SAMSUNG UE50BU8072UXXH, 50" (123cm) UltraHD Smart TV Resolution

VIVAX IMAGO A Series 43UHD10K

17.999 ден
 • Гаранција: 2 години
 • Испорака: 48 часа

VIVAX IMAGO LED TV-32LE112T2S2_REG

7.299 ден
 • Гаранција: 2 години
 • Испорака: 48 часа

Back to Top
Производот беше додаден во твојата кошничка