Со секоја нарачка над 3000ден бесплатна достава.

Search

Ви треба помош? +389 2 613 4641

На Залиха

VIVAX IMAGO LED TV-32S60T2S2

 • Екран 32″ – 80 cm
 • Резолуција 1366×768 пиксели
 • Гаранција 2години

7.199 ден

Compare
Шифра:02356885
 • VIVAX IMAGO LED TV-32S60T2S2
 • Екран 32” / 80 cm
 • Максимална резолуција 1366×768
 • Технологија LED
 • 200Hz CME,DVB-T2 H.265 HEVC / 264 / DVB-S2 /DVB-T MPEG4, ATV, USB PVR
 • A Енергетска класа
 • RF Антена
 • F Сателитска Антена
 • 2xHDMI, SCART, CI+ Slot, Mini Component YPbPr, Mini AV Composite, SPDIF CoaxDigital
 • Влез за слушалки
 • USB
 • 2 години гаранција

Најпродавани

VIVAX IMAGO LED TV-49S62T2S2SM

16.599 ден
 • Дијагонала 49" / 124 cm
 • Максимална резолуција 1920 X 1080 (FULL HD)
 • Тип TV - SMART
 • Оперативни систем Android
 • Технологија LED

VIVAX IMAGO LED TV-32S61T2S2SM

10.999 ден
 • Дијагонала 32'' / 80 cm
 • Максимална резолуција 1366 X 768 (HD)
 • Тип TV SMART
 • Оперативен систем Android
 • Технологија LED

SAMSUNG LED TV 32T4302AK, HD, SMART

13.999 ден
 • 32" (80 cm)
 • LED, Full HD, Smart TV, Tizen 5.0
 • Mobile to Tv mirroring, Web Browser PurColor
 • DVB-T2/C/S2, 2x HDMI, USB, WIFI

SAMSUNG LED TV UE43TU7092UXXH, UHD, SMART

24.399 ден
 • Samsung LED TV UE43TU7092UXXH 43“ (109 cm)
 • UHD (3840x2160), 2000 PQI, DVB-T2/C/S2
 • Crystal 4k procesor, HDR, 2x HDMI, 1x USB
 • Screen mirroring, Bluetooth, SMART OS: Tizen

VIVAX IMAGO LED TV-32S60T2S2

7.199 ден
 • Екран 32" - 80 cm
 • Резолуција 1366x768 пиксели
 • Гаранција 2години

VIVAX IMAGO LED TV-32LE112T2S2_REG

7.299 ден
 • Дијагонала 32" / 80 cm
 • Максимална резолуција1366x768
 • Светлина 220 cd/m2
 • Контраст 3000:1
 • HDMI 3
 • SCART 1

Back to Top
Производот беше додаден во твојата кошничка