Со секоја нарачка над 3000ден бесплатна достава.

Search

Ви треба помош? +389 2 613 4641

Out of stock

VIVAX IMAGO LED TV-32LE141T2S2 TV

 • Екран 32″ – 80 cm
 • Резолуција 1366×768 пиксели

6.999 ден

Compare
Шифра:VivaxTV-10
 • VIVAX IMAGO LED TV-32LE141T2S2 TV
 • Екран 32″ – 80 cm
 • Резолуција 1366×768 пиксели
 • DVB-T2 H.265 HEVC/264/DVB-S2/DVB-T MPEG4
 • Гаранција: 2 години

Најпродавани

Vivax TV-40LE112T2S2 - 40'' FullHD TV

12.900 ден
(0 Reviews)
 • Vivax TV-40LE112T2S2 - 40'' FullHD Tелевизор
 • Енергетска класа А+

VIVAX 55UHD122T2S2- 55'' 4K UHD ТV

17.490 ден
(0 Reviews)
 • Екран 55" - 140 cm
 • Резолуција 3840 x 2160 4K UHD
 • Контраст 4000:1

VIVAX IMAGO LED TV-32LE141T2S2 TV

6.999 ден
(0 Reviews)
 • Екран 32" - 80 cm
 • Резолуција 1366x768 пиксели

Vivax LED TV-55UHD123T2S2SM-55'' Smart UHD TV

27.990 ден
(0 Reviews)
 • Дијагонала: 55"/140 cm
 • Резолуција: 3840 x 2160 (4K)
 • Технологија: LED Smart TV
 • Wi-fi

VIVAX Smart 43'' TV-43S60T2S2SM FHD

14.999 ден
(0 Reviews)
 • Екран 43" - 109 cm
 • Smart Android 7.1

Vivax IMAGO LED 75UHD123T2S2SM- 75'' Smart UHD

49.990 ден
(0 Reviews)
 • Дијагонала: 75"/190 cm
 • Технологија: LED Smart TV
 • Wi-fi

VIVAX Smart TV49S60T2S2SM-49''

17.999 ден
(0 Reviews)
 • Екран 49"- 124cm
 • Smart Android 7.1

Back to Top
Производот беше додаден во твојата кошничка