Со секоја нарачка над 3000ден бесплатна достава.

Search

Ви треба помош? +389 2 613 4641

На Залиха

VIVAX IMAGO LED TV-32LE112T2S2_REG

 • Гаранција: 2 години
 • Испорака: 48 часа

7.299 ден

Compare
Шифра:02357073
 • Дијагонала 32″ / 80 cm
 • Максимална резолуција1366×768
 • Светлина 220 cd/m2
 • Контраст 3000:1
 • HDMI 3
 • SCART 1
 • VIVAX IMAGO LED TV-32LE112T2S2_REG
 • Тип TV: NON SMART
 • Оперативен систем: нема
 • Технологија LED
 • USB 1
 • Енергетска класа: A
 • DVB-T2/T/C/S2 HEVC H.265
 • Дијагонала 32" / 80 cm
 • Максимална резолуција1366x768
 • Светлина 220 cd/m2
 • Контраст 3000:1
 • HDMI 3
 • SCART 1

Најпродавани

SAMSUNG LED TV 32T4302AK, HD, SMART

13.999 ден
 • Гаранција: 2 години
 • Испорака: 48 часа

VIVAX Телевизор 58″ A Series 4K TV 58UHD10K

22.999 ден
 • Гаранција: 2 години
 • Испорака: 48 часа

VIVAX IMAGO B Series 40LE20K

13.990 ден
 • Гаранција: 5 години
 • Испорака: 48 часа

VIVAX IMAGO LED TV-32S60T2S2

7.100 ден
 • Гаранција: 2 години
 • Испорака: 48 часа

Samsung LED TV UE50BU8072UXXH,4K,SMART

36.990 ден
SAMSUNG UE50BU8072UXXH, 50" (123cm) UltraHD Smart TV Resolution

Back to Top
Производот беше додаден во твојата кошничка