Со секоја нарачка над 3000ден бесплатна достава.

Search

Ви треба помош? +389 2 613 4641

На Залиха

VIVAX IMAGO B Series 40LE20K Smart Телевизор

 • Гаранција: 2 години
 • Испорака: 48 часа

12.999 ден

Compare

Бренд: Vivax

Гаранција: 2 год.

Оперативен систем: Android

TV tuner: DVB-T2/C/S2

Tехнологија: LED

Резолуција: 1920 X 1080 (FULL HD)

Дијагонала: 40″/100 cm

 • Дијагонала: 40" / 100 cm
 • Светлина: 220
 • Максимална резолуција: 1920 X 1080 (FULL HD)
 • Оперативен систем: Android
 • Технологија: LED
 • Тип на тлевизор: SMART
 • TV tuner: DVB-T2/C/S2
 • Звук (W): 12
 • Енергетска ефикасност EU 2019/13: G
 • SPDIF Coax Digital: НЕ
 • Маса на уредот: 6.7 kg
 • Димензии  (Ш х В х Д): 90.4 х 57.2 х 17.7 cm
 • VESA: 200 X 100
 • Далечински управувач: Smart
 • Hotel mode: НЕ
 • HDR: HDR10
 • Тип на подлога: Ногарки
 • Боја: Црна
 • Композитен влез: ДА
 • Компонентен влез: НЕ
 • SCART: 0
 • HDMI: 2
 • Влез за слушалки: 0
 • VGA: 0
 • USB: 2
 • Интергриран WiFi: ДА
 • Bluetooth: ДА
 • CI+: ДА
 • Дигитален аудио излез (оптички): ДА
 • Screen Mirroring: ДА

Најпродавани

SAMSUNG LED TV 32T4302AK, HD, SMART

13.999 ден
 • Гаранција: 2 години
 • Испорака: 48 часа

VIVAX Телевизор 58″ A Series 4K TV 58UHD10K

22.999 ден
 • Гаранција: 2 години
 • Испорака: 48 часа

VIVAX IMAGO B Series 40LE20K

13.990 ден
 • Гаранција: 5 години
 • Испорака: 48 часа

VIVAX IMAGO LED TV-32S60T2S2

7.100 ден
 • Гаранција: 2 години
 • Испорака: 48 часа

Samsung LED TV UE50BU8072UXXH,4K,SMART

36.990 ден
SAMSUNG UE50BU8072UXXH, 50" (123cm) UltraHD Smart TV Resolution

Back to Top
Производот беше додаден во твојата кошничка