Со секоја нарачка над 3000ден бесплатна достава.

Search

Ви треба помош? +389 2 613 4641

На Залиха

VIVAX Imago A series 65UHD10K телевизор

 • Гаранција: 2 години
 • Испорака: 48 часа

36.999 ден

Compare

Други карактеристики: 

 • USB снимање: Да
 • Боја: Црна

Конектори:

 • Композитен влез: Да
 • HDMI:3
 • Влез за слушалки: Не
 • VGA: 1
 • USB:2
 • Интегрирана WiFi:Да
 • Bluetooth:Да
 • Screen Mirroring: Да
 • Дигитален аудио излез (оптички): Да
 • Пресликување на екранот: Да
 • 2 години гаранција
 • Дијагонала: 65“ / 165 cm
 • Осветленост: 330
 • Максим дална резолуција: 3840 X 2160 (UHD 4K)
 • Операционен систем: Андроид
 • Технологија: ЛЕД
 • Тип: SMART
 • Звук: 16
 • ТВ приемник: DVB-T2/C/S2
 • SPDIF оптички дигитален: Да

Најпродавани

SAMSUNG LED TV 32T4302AK, HD, SMART

13.999 ден
 • Гаранција: 2 години
 • Испорака: 48 часа

VIVAX IMAGO LED TV-40LE113T2S2SM V2_REG

11.600 ден
 • Гаранција: 2 години
 • Испорака: 48 часа

VIVAX IMAGO B Series 40LE20K Smart Телевизор

12.999 ден
 • Гаранција: 2 години
 • Испорака: 48 часа

VIVAX IMAGO LED TV-32LE131T2_REG

5.490 ден
 • Гаранција: 2 години
 • Испорака: 48 часа

Vivax IMAGO B Series 32LE20K 32"

8.999 ден
 • Гаранција: 2 години
 • Испорака: 48 часа

Back to Top
Производот беше додаден во твојата кошничка