Со секоја нарачка над 3000ден бесплатна достава.

Search

Ви треба помош? +389 2 613 4641

На Залиха

VIVAX IMAGO A Series 43UHD10K

 • Гаранција: 2 години
 • Испорака: 48 часа

17.999 ден

Compare

Дијагонала: 43″ / 109 см
Гласовно пребарување на Google

Netflix, PrimeVideo

Максимална резолуција: 3840 x 2160 (UHD 4K)
Оперативен систем: Андроид

Дијагонала: 43″ / 109 см Осветленост: 220 Максимална резолуција: 3840 x 2160 (UHD 4K) Оперативен систем: Андроид Технологија: LED Тип на ТВ: ПАМЕТЕН ТВ приемник: DVB-T2/C/S2 Звук (Ш): 12 Енергија. ефикасност ЕУ 2019/13: г Димензии и маса Маса на уредот: 6,7 Димензии Ширина (CM): 95,8 Димензии Висина (CM): 61,2 Димензии Длабочина (CM): 22,3 Други карактеристики VESA: 400 x 200 Снимање преку USB: Да Далечински управувач: Паметен Хотелска мода: Не HDR: HDR10 Погледнете Тип на штанд: Нозе Боја: Црна Конектори Композитен влез: Да Влез на компонента: Не SCART: 0 HDMI: 2 Влез за слушалки: 0 VGA: 0 USB: 2 Интегриран WiFi: Да Bluetooth: Да CI+: Да Дигитален аудио излез (оптички: Да

Најпродавани

SAMSUNG LED TV 32T4302AK, HD, SMART

13.999 ден
 • Гаранција: 2 години
 • Испорака: 48 часа

VIVAX IMAGO B Series 40LE20K

13.990 ден
 • Гаранција: 5 години
 • Испорака: 48 часа

VIVAX IMAGO LED TV-32S60T2S2

7.100 ден
 • Гаранција: 2 години
 • Испорака: 48 часа

Samsung LED TV UE50BU8072UXXH,4K,SMART

36.990 ден
SAMSUNG UE50BU8072UXXH, 50" (123cm) UltraHD Smart TV Resolution

VIVAX IMAGO A Series 43UHD10K

17.999 ден
 • Гаранција: 2 години
 • Испорака: 48 часа

VIVAX IMAGO LED TV-32LE112T2S2_REG

7.299 ден
 • Гаранција: 2 години
 • Испорака: 48 часа

Back to Top
Производот беше додаден во твојата кошничка