Со секоја нарачка над 3000ден бесплатна достава.

Search

Ви треба помош? +389 2 613 4641

На Залиха

VIVAX HOME VCC-8004AB циклонска правосмукалка

 • Гаранција: 1 година
 • Испорака: 48 часа

5.490 ден

Compare
Шифра:2357265
 • Моќност: 800W
 • Eco Energy, Galactic
 • Капацитет: 2,5литри
 • VIVAX HOME VCC-8004AB циклонска правосмукалка
 • Моќност: 800W
 • Eco Energy, Galactic
 • Капацитет: 2,5литри
 • Циклонска со HEPA фитлер

Најпродавани

VIVAX HOME EG-4030RC електрична скара

3.500 ден
 • Гаранција: 1 година
 • Испорака: 48 часа

VIVAX HOME блендер BL-600G

2.490 ден
 • Гаранција: 1 година
 • Испорака: 48 часа

VIVAX HOME WH-102BB ел. бокал за вода

790 ден
 • Гаранција: 1 година
 • Испорака: 48 часа

VIVAX HOME правосмукалка VC-7004А

6.200 ден
 • Гаранција: 1 година
 • Испорака: 48 часа

Vivax тостер SM-1800

2.790 ден
 • Гаранција: 1 година
 • Испорака: 48 часа

SAMSUNG микровална печка MS23F300EEW/OL

6.099 ден
 • Гаранција: 2 години
 • Испорака: 48 часа

Back to Top
Производот беше додаден во твојата кошничка