Со секоја нарачка над 3000ден бесплатна достава.

Search

Ви треба помош? +389 2 613 4641

На Залиха

VIVAX HOME CFR-245H хоризонтален замрзнувач

 • Гаранција: 5 години
 • Испорака: 48 часа

14.500 ден

Compare
Шифра:0001206927
 • Енергетска класа: A+
 • Поставување: Самостоен
 • Нето зафатнина на замрзнувачот: 245литри
 • Димензии (ШхВxД): 100,2 × 84.2 × 59.7 cm
 • Боја: Бела
 • VIVAX HOME CFR-245H хоризонтален замрзнувач
 • Енергетска класа: A+
 • Поставување: Самостоен
 • Нето зафатнина на замрзнувачот: 245литри
 • Димензии (ШхВxД): 100,2 × 84.2 × 59.7 cm
 • R 600a
 • Капацитет на замрзнување kg/24h: 14
 • Боја: Бела

Најпродавани

Back to Top
Производот беше додаден во твојата кошничка