Со секоја нарачка над 3000ден бесплатна достава.

Search

Ви треба помош? +389 2 613 4641

На Залиха

VIVAX HOME CDR-0816B сушара за алишта

 • Енергетска класа: B
 • Капацитет: 8kg
 • Тип на машина: Кондензациска
 • Димензии (ВxШxД): 84,5x 59,5x 61,5 cm

16.299 ден

Compare
Шифра:0001188139
 • VIVAX HOME CDR-0816B сушара за алишта
 • Енергетска класа за перење: B
 • Капацитет: 8 kg
 • Тип на машина: Кондензациска
 • Димензии (ВxШxД): 84,5x 59,5x 61,5 cm
 • Боја: Бела
 • Брзи програми
 • Функција против туткање
 • Индикатор за кондензат
 • Идникатор за филтер
 • Сушење на ниска температруа
 • Сигурносно заклучување
 • Гаранција 3 години

Најпродавани

VIVAX Машина за перење WFL-100523BS

10.990 ден
 • SUPER SUPER SLIM Машина за перење
 • Енергетска класа: А+/E
 • Капацитет: 5 kg
 • Димензии (ВxШxД): 85 x 59,5 x 40 cm

SAMSUNG WW80T4020EE1LE Машина за перење

22.499 ден
 • Потрошувачка на енергија годишно:177kWh
 • Ниво на бучава:53/74dB
 • А+++ енергетска класа
 • ВхШхД 850x600x550 mm

VIVAX Машина за перење WFL-120615B

12.590 ден
 • SLIM Машина за перење
 • Енергетска класа: А+++/E
 • Капацитет: 6 kg
 • Димензии (ВxШxД): 85 x 59,5 x 47 cm

VIVAX Машина за перење WFL-100615BS

13.290 ден
 • SUPER SLIM Машина за перење
 • Енергетска класа: А+/E
 • Капацитет: 6 kg
 • Димензии (ВxШxД): 85 x 59,5 x 40 cm

VIVAX Машина за перење WFL-140714B

17.490 ден
 • Енергетска класа: А+++/E
 • Капацитет: 7 kg
 • Број на вртежи: 1400
 • Димензии (ВxШxД): 85 x 59,5 x 49,5 cm

VIVAX Машина за перење WTL-120715B

18.990 ден
 • Енергетска класа: А+
 • Капацитет: 7 kg
 • Број на вртежи: 1200
 • Димензии (ВxШxД): 87,5 x 40 x 61 cm

VIVAX Машина за перење и сушење WDF-1408D616BS

25.890 ден
 • Енергетска класа за перење: А
 • Капацитет на сушење: 6 kg
 • Капацитет на перење: 8 kg
 • Број на вртежи: 1400
 • Димензии (ВxШxД): 85 x 59.5 x 47.5 cm

Back to Top
Производот беше додаден во твојата кошничка