Со секоја нарачка над 3000ден бесплатна достава.

Search

Ви треба помош? +389 2 613 4641

На Залиха

VIVAX HOME BO-608FAHTD GW вградна рерна

VIVAX HOME BO-608FAHTD GW вградна рерна Мултифункционална фурна Дигитален тајмер 7 програми Енергетска класа: А Вентилаторно печење на нивоа

16.890 ден

Compare
 • VIVAX HOME BO-608FAHTD GW вградна рерна
 • Мултифункционална фурна
 • Дигитален тајмер
 • 7 програми
 • Енергетска класа: А
 • Вентилаторно печење на нивоа
 • Светло на рерна
 • COOL Touch Door – Двојно застаклена ладна врата
 • Странични решетки
 • Easy to Clean – Лесен за чистење емајл
 • 67L EXTRA Large зафатнина

Најпродавани

Vivax BO-624MH G врадена печка

8.900 ден
 • Гаранција: 5 години
 • Испорака: 48 часа

Vivax BO-658FXHTD G вградена печка

16.600 ден
 • Гаранција: 5 години
 • Испорака: 48 часа

VIVAX HOME BO-608FAHTD GW вградна рерна

16.890 ден
VIVAX HOME BO-608FAHTD GW вградна рерна Мултифункционална фурна Дигитален тајмер 7 програми Енергетска класа: А Вентилаторно печење на нивоа

Back to Top
Производот беше додаден во твојата кошничка