Со секоја нарачка над 3000ден бесплатна достава.

Search

Ви треба помош? +389 2 613 4641

На Залиха

VIVAX HOME фрижидер CF-310D NFX – комбиниран

 • Гаранција: 5 години
 • Испорака: 48 часа

27.990 ден

Compare
 • TOTAL NO FROST
 • Енергетска класа: A+/F
 • Нето капацитет:232 L
 • Нето волумен на ладење:224L
 • Нето волумен на замрзнувачот:78L
 • Димензии(ШxВxД): 59,5x188x63cm

Нето волумен на фрижидерот: 224l

Нето волумен на замрзнувач: 78l

Енергетска класа: F

Боја: Сива

Дигитален екран

Електронска контрола

Проток на повеќе воздух

Брзо ладење

Број на полици во фрижидерот: 4 од калено стакло

Број фиоки во фрижидер: 1

Број на фиоки во замрзнувачот: 3

Број на полици во вратата на фрижидерот: 4

Климатска класа: N, ST, Т

LED осветлување Димензии на производот: 59.5 х 188.0 х 63.0 cm

Најпродавани

Vivax Фрижидер TTR-98

11.990 ден
 • Гаранција: 5 години
 • Испорака: 48 часа

Vivax Замрзнувач TTF-68

9.990 ден
 • Гаранција: 5 години
 • Испорака: 48 часа

Vivax Фрижидер DD-207 SL

14.890 ден
 • Гаранција: 5 години
 • Испорака: 48 часа

Vivax Комбиниран Фрижидер CF-170 LF W

14.990 ден
 • Гаранција: 5 години
 • Испорака: 48 часа

Вертикален замрзнувач Vivax VF-157 WH

15.990 ден
 • Гаранција: 5 години
 • Испорака: 48 часа

Samsung комбиниран фрижидер RB34T671FSA/EK

30.990 ден
 • Гаранција: 5 години
 • Испорака: 48 часа

Back to Top
Производот беше додаден во твојата кошничка