Со секоја нарачка над 3000ден бесплатна достава.

Search

Ви треба помош? +389 2 613 4641

На Залиха

VIVAX HOME правосмукалка VCC-700B

 • Влезна моќност 700W
 • Капацитет на сад 2л
 • HEPA 12 филтер за прашина

3.499 ден

Compare
Шифра:2356470
 • VIVAX HOME правосмукалка VCC-700B
 • Влезна моќност 700W
 • Капацитет на сад 2л
 • HEPA 12 филтер за прашина
 • Метална телескопска рачка
 • Гаранција 1 година

Најпродавани

VIVAX HOME апарат за филтер кафе CM-08126F

1.299 ден
 • Моќност 800W
 • 1.25л
 • Капацитет против капење
 • Бренд: VIVAX

Vivax тостер TS-7503WH

899 ден
 • Моќност 750W
 • Индикатор за топлина
 • Нелеплива и фиксна плотна

VIVAX HOME EG-4030RC електрична скара

3.299 ден
 • Влезна моќност 2000W
 • Површина на печење: 40 x 30cm
 • Нелеплива површина
 • Стаклен поклопувач
 • Гаранција 1година

Vivax Home правосмукалка VC-1605

2.299 ден
 • Влезна моќност 1600W
 • Капацитет на кеса: 2 литри
 • Должина на кабел 5 метри
 • Боја: црна

VIVAX HOME блендер BL-600G

2.499 ден
 • Моќноста од 600W
 • Број на брзини: 2
 • Капацитет на садот е 1.5л
 • Бренд: VIVAX

Vivax тостер TS-900

899 ден
 • Моќност 900W
 • Рамномерно сушење
 • Два отвори за леб
 • Функција за одмрзнување

VIVAX HOME микровална печка MWO-2077

3.999 ден
 • Моќност 700W
 • Капацитет: 20 литри
 • Димензии (ШхВхД): 440x259x336mm
 • Timer

Back to Top
Производот беше додаден во твојата кошничка