Со секоја нарачка над 3000ден бесплатна достава.

Search

Ви треба помош? +389 2 613 4641

На Залиха

VIVAX HOME правосмукалка VC-1606

 • Гаранција: 1 година
 • Испорака: 48 часа

2.390 ден

Compare

Максимална моќност на моторот: 1600W
вреќичката: 2 l
кабел: 5 m

Бренд
Моќност 1600W
Боја Сина
тип на правосмукалка
Моќност 1600W, Волумен на вреќичката 2 литри, пластична четка, пластична цев во 2 дела, текстилна вреќичка должина на кабел 5 метри, 12 месеци гаранција

Најпродавани

VIVAX HOME EG-4030RC електрична скара

3.500 ден
 • Гаранција: 1 година
 • Испорака: 48 часа

Vivax ледомат IM-122T

7.890 ден
 • Гаранција: 1 година
 • Испорака: 48 часа

VIVAX HOME микровална печка MWO-2079 BG

4.490 ден
 • Гаранција: 2 години
 • Испорака: 48 часа

Vivax PS -154 вага за мерење

1.000 ден
 • Гаранција: 1 година
 • Испорака: 48 часа

VIVAX HOME WH-102BB ел. бокал за вода

790 ден
 • Гаранција: 1 година
 • Испорака: 48 часа

Vivax пегла IR-2201CC

1.590 ден
 • Гаранција: 1 година
 • Испорака: 48 часа

Back to Top
Производот беше додаден во твојата кошничка