Со секоја нарачка над 3000ден бесплатна достава.

Search

Ви треба помош? +389 2 613 4641

Нема на залиха

VIVAX HOME освежувач и разладувач на воздух AC-6081

 • Гаранција: 1 година
 • Испорака: 48 часа

4.100 ден

Compare
Шифра:02356667
 • Снага (W) 60 W
 • Дијаметар [cm] 11 cm
 • Висина (cm) 75 cm
 • LED индикатор на работа да
 • Капацитет за вода(L) 8 l
 • VIVAX HOME освежувач и разладувач на воздух AC-6081
 • Снага (W) 60 W
 • Дијаметар [cm] 11 cm
 • Висина (cm) 75 cm
 • Контролна плоча Механичка
 • LED индикатор на работа да
 • Капацитет за вода(L) 8 l
 • Даљински управувач не

Најпродавани

VIVAX WMH-2001B ѕидна греалка

3.390 ден
 • Гаранција: 1 година
 • Испорака: 48 часа

VIVAX HOME вентилатор стоечки TF-61

2.100 ден
 • Гаранција: 1 година
 • Испорака: 48 часа

VIVAX ACP-12CH35AEEI R32 PRO

34.990 ден
 • Гаранција: 5 години
 • Испорака: 48 часа
 

VIVAX ACP-12PT35AEHs мобилен клима уред

25.990 ден
 • Гаранција: 3 години
 • Испорака: 48 часа

VIVAX FH-2051 Калорифер

899 ден
 • Гаранција: 1 година
 • Испорака: 48 часа

Back to Top
Производот беше додаден во твојата кошничка