Со секоја нарачка над 3000ден бесплатна достава.

Search

Ви треба помош? +389 2 613 4641

Нема на залиха

VIVAX HOME микровална печка MWO-2079 BG

 • Гаранција: 2 години
 • Испорака: 48 часа

4.490 ден

Compare
Шифра:02357242
 • Моќност: 700W
 • Капацитет: 20 литри
 • Моќност за грил 1000W
 • Димензии (ШxВxД): 48,8×29,1×38
 • VIVAX HOME микровална печка MWO-2079 BG
 • Моќност: 700W
 • Капацитет: 20 литри
 • Моќност за грил 1000W
 • Боја: црна
 • Димензии на микровалната (ШхВхД): 48,8x29,1x38

Најпродавани

Vivax ледомат IM-122T

7.890 ден
 • Гаранција: 1 година
 • Испорака: 48 часа

VIVAX HOME EG-4030RC електрична скара

3.500 ден
 • Гаранција: 1 година
 • Испорака: 48 часа

VIVAX HOME микровална печка MWO-2079 BG

4.490 ден
 • Гаранција: 2 години
 • Испорака: 48 часа

Vivax PS -154 вага за мерење

1.000 ден
 • Гаранција: 1 година
 • Испорака: 48 часа

VIVAX HOME KS-502Y кујнска вага

690 ден
 • Гаранција: 1 година
 • Испорака: 48 часа

Back to Top
Производот беше додаден во твојата кошничка