Со секоја нарачка над 3000ден бесплатна достава.

Search

Ви треба помош? +389 2 613 4641

Нема на залиха

VIVAX HOME микровална печка MWO-2078

 • Гаранција: 1 година
 • Испорака: 48 часа

3.900 ден

Compare
Шифра:02356321
 • Моќност: 700W
 • Капацитет: 20 литри
 • 30 минутен тајмер
 • Боја: бела
 • VIVAX HOME микровална печка MWO-2078
 • Моќност: 700W
 • Капацитет: 20 литри
 • 30 минутен тајмер
 • Функција одмрзнување
 • Боја: бела

Најпродавани

VIVAX HOME EG-4030RC електрична скара

3.500 ден
 • Гаранција: 1 година
 • Испорака: 48 часа

Vivax ледомат IM-122T

7.890 ден
 • Гаранција: 1 година
 • Испорака: 48 часа

VIVAX HOME микровална печка MWO-2079 BG

4.490 ден
 • Гаранција: 2 години
 • Испорака: 48 часа

Vivax PS -154 вага за мерење

1.000 ден
 • Гаранција: 1 година
 • Испорака: 48 часа

VIVAX HOME WH-102BB ел. бокал за вода

790 ден
 • Гаранција: 1 година
 • Испорака: 48 часа

Vivax пегла IR-2201CC

1.590 ден
 • Гаранција: 1 година
 • Испорака: 48 часа

Back to Top
Производот беше додаден во твојата кошничка