Со секоја нарачка над 3000ден бесплатна достава.

Search

Ви треба помош? +389 2 613 4641

На Залиха

VIVAX HOME микровална печка MWO-2077

 • Моќност 700W
 • Капацитет: 20 литри
 • Димензии (ШхВхД): 440x259x336mm
 • Timer

3.990 ден

Compare
Шифра:02356320
 • VIVAX HOME микровална печка MWO-2077
 • Моќност 700W
 • Капацитет: 20 литри
 • LED дисплеј: не
 • Димензии (ШхВхД): 440x259x336mm
 • Функција за одмрзнување
 • Timer

Најпродавани

SAMSUNG микровална печка MS23F300EEW/OL

6.099 ден
 • Висина (cm) 48.9
 • Ширина (cm) 27.5
 • Длабочина (cm) 37.4

VIVAX HOME ел. бокал за вода WH-180TC

1.899 ден
 • Капацитет: 1.8 л
 • Моќност: 2200 W
 • Гаранција 1година
 • Бренд: VIVAX

Vivax ледомат IM-122T

7.999 ден
 • Капацитет на садот за вода 2,4л
 • Капацитет 12кг/ден
 • Сад за лед 0,7кг
 • Индикатор за нивото на водата во садот
 • Корпа за мраз
 • Циклус за создавање на мраз 6 до 7 минути
 • 90 коцки мраз по циклус

VIVAX HOME микровална печка MWO-2079 BG

4.490 ден
 • Моќност: 700W
 • Капацитет: 20 литри
 • Моќност за грил 1000W
 • Димензии (ШxВxД): 48,8x29,1x38

VIVAX HOME KS-505BW кујнска вага

999 ден
 • Бренд Vivax
 • Максимална мерна маса[kg] 5 kg
 • Минимална мерна мааса[g] 1 g
 • TARE функција да
 • Материјал стакло/пластика

Vivax миксер HM-301 W

999 ден
 • Рачен миксер
 • Моќност 300W
 • 5 Брзини
 • Гаранција 1 година

VIVAX HOME ел. бокал за вода WH-103WB

799 ден
 • Моќност 1100W
 • Aвтоматско исклучување, филтер, надворешен индикатор за нивото на водата
 • Гаранција 1година
 • Бренд: VIVAX

Back to Top
Производот беше додаден во твојата кошничка