Со секоја нарачка над 3000ден бесплатна достава.

Search

Ви треба помош? +389 2 613 4641

На Залиха

VIVAX HOME микровална печка MWO-2070 BL

 • Моќност: 700W
 • Капацитет: 20 литри
 • Дигитално управување
 • Димензии (ШxВxД) [cm]: 44×25,9×33,6
 • Боја: црна

4.299 ден

Compare
Шифра:2357241
 • VIVAX HOME микровална печка MWO-2070 BL
 • Моќност: 700W
 • Капацитет: 20 литри
 • Дигитално управување
 • 5 степена на моќност на микровалната
 • Тајмер 0:05s-95:00min
 • Функција на печење во фази
 • Можност за програмирање за печење пред време
 • Автоматски изборник за 8 предефинирани програми
 • Родителско заклучување
 • Димензии (ШxВxД) [cm]: 44×25,9×33,6
 • Гаранција 2 години

Најпродавани

Vivax CM-700TG Апарат за филтер кафеTo Go

1.499 ден
 • Моќност 700W
 • Капацитет 0,45 литри термо чаша
 • Автоматско исклучување и заштита од прегревање
 • Гаранција 1година
 • Бренд: VIVAX

Vivax апарат за вафли WM-900WH

1.199 ден
 • Моќност 900W
 • Нелеплива површина за печење
 • Формира 5 вафли во форма на срце

VIVAX HOME микровална печка MWO-2078

3.999 ден
 • Моќност: 700W
 • Капацитет: 20 литри
 • 30 минутен тајмер
 • Боја: бела

Vivax пегла IR-2202CP

1.299 ден
 • Моќност 2200W
 • Капацитет на резервоарот за вода 360ml
 • Функција на самочистење
 • Функција на автоматско исклучување
 • Заштита од прегревање
 • Керамичка подлога
 • Димензии 32,7*12,8*16 cm

VIVAX HOME WH-102BB ел. бокал за вода

799 ден
 • Моќност 900-1100W
 • Светлосен индикатор
 • Aвтоматско исклучување при прегревање
 • Гаранција 1година
 • Бренд: VIVAX

Vivax ледомат IM-123B

7.500 ден
 • Капацитет на резервоарот за вода 2,4л
 • Капацитет за правење на мраз 12кг/ден
 • Резервоар за мраз 0,7кг
 • Индикатор за нивото на водата во резервоарот
 • Индикатор за нивото на мраз
 • Лопатка и корпа за мраз

VIVAX HOME микровална печка MWO-2070 BL

4.299 ден
 • Моќност: 700W
 • Капацитет: 20 литри
 • Дигитално управување
 • Димензии (ШxВxД) [cm]: 44x25,9x33,6
 • Боја: црна

Back to Top
Производот беше додаден во твојата кошничка