Со секоја нарачка над 3000ден бесплатна достава.

Search

Ви треба помош? +389 2 613 4641

На Залиха

VIVAX HOME Комбиниран шпорет FC-22502 WH

 • Гаранција: 5 години
 • Испорака: 48 часа
Vivax шпоретите се со модерен изглед кој го дополнува дизајнот на вашата кујна и ви овозмоува вистинско кулинарско искуство во вашиот дом. Сите шпорети се создадени според потребите на едно семество за едноставно користење и се вклопуваат во секоја кујна. Економични и лесни за користење овие шторети се вистинскиот избор за вас!

10.990 ден

Compare

Енергетска класа: A

Димензии (ВxШxД): 50x85x65cm

Волумен на печката l: 52

 •     Енергетска класа: A
 • Димензии (ВxШxД): 50x85x65cm
 • Волумен на печката l: 52
Останати карактеристики: Плоча за готвење: комбинирана (2 плински + 2 електрични) Материјал на горната плоча: Бел емајл Материјал на плочата за управување: Бел метал Материја на бочните страни: Бел метал Поклопец: Метал Максимална температура на печката: 250 Број на начини за печење: 3 Останата опрема: хромирана решетка, плитка тава, светло Тип на печката: статичка Тип на шпорет: самостоечки н на печката l: 52  

Најпродавани

VIVAX Комбиниран шпорет FC-22602 WH

9.200 ден
 • Гаранција: 3 години
 • Испорака: 48 часа

VIVAX HOME Електричен шпорет FC-04602 WH

10.600 ден
 • Гаранција: 5 години
 • Испорака: 48 часа

VIVAX HOME Комбиниран шпорет FC-22502 WH

10.990 ден
 • Гаранција: 5 години
 • Испорака: 48 часа

Vivax MO-4003B Мини шпорет

5.400 ден
 • Гаранција: 1 година
 • Испорака: 48 часа

VIVAX Комбиниран шпорет FC-31602 X

14.900 ден
 • Гаранција: 5 години
 • Испорака: 48 часа

VIVAX Комбиниран шпорет FC-22502 WH

11.290 ден
 • Гаранција: 3 години
 • Испорака: 48 часа

VIVAX Електричен шпорет FC-04502VCF WH

16.290 ден
 • Гаранција: 3 години
 • Испорака: 48 часа

Back to Top
Производот беше додаден во твојата кошничка