Со секоја нарачка над 3000ден бесплатна достава.

Search

Ви треба помош? +389 2 613 4641

Нема на залиха

VIVAX HOME индукциска плоча HPI-2000TP

 • Тип на плотна: Електрична
 • Димензии (ШхВхД): 31 x 7,3 x 42,4 cm
 • Гаранција 1година

3.600 ден

Compare
Шифра:0001192141
 • VIVAX HOME индукциска плоча HPI-2000TP
 • Тип на плотна: Електрична
 • Димензии (ШхВхД): 31 x 7,3 x 42,4 cm
 • Моќност: 2000W
 • Вградена моќност (W): 200-2000 W
 • Тајмер функција: има
 • Дигитално управување: има
 • Гаранција 1година

Најпродавани

VIVAX HOME WH-102BB ел. бокал за вода

900 ден
 • Моќност 900-1100W
 • Светлосен индикатор
 • Aвтоматско исклучување при прегревање
 • Гаранција 1година
 • Бренд: VIVAX

Vivax тостер SM-1800

2.400 ден
 • Моќност 1800W
 • Нелеплива подлога
 • Индикатор на работа
 • Термостат
 • Сад за собирање маснотии

SAMSUNG микровална печка MS23F300EEW/OL

6.099 ден
 • Висина (cm) 48.9
 • Ширина (cm) 27.5
 • Длабочина (cm) 37.4

VIVAX HOME блендер BL-600G

2.400 ден
 • Моќноста од 600W
 • Број на брзини: 2
 • Капацитет на садот е 1.5л
 • Бренд: VIVAX

VIVAX HOME микровална печка MWO-2077

3.900 ден
 • Моќност 700W
 • Капацитет: 20 литри
 • Димензии (ШхВхД): 440x259x336mm
 • Timer

VIVAX HOME ел. бокал за вода WH-176TC

1.500 ден
 • VIVAX HOME ел. бокал за вода WH-176TC
 • Боја:Inox
 • Гаранција 1година

Vivax IR-2200SS пегла

1.300 ден
 • Пегла на пареа
 • Моќност 2200W
 • Капацитет на резервоарот за вода 320ml
 • Плоча од не'рѓосувачки челик
 • Боја: бела/плава

Back to Top
Производот беше додаден во твојата кошничка