Со секоја нарачка над 3000ден бесплатна достава.

Search

Ви треба помош? +389 2 613 4641

На Залиха

VIVAX HOME ел. бокал за вода WH-180TC

 • Гаранција: 1 година
 • Испорака: 48 часа

1.900 ден

Compare
Шифра:02356542
 • Капацитет: 1.8 л
 • Моќност: 2200 W
 • Бренд: VIVAX
 • VIVAX HOME ел. бокал за вода WH-180TC
 • Моќност 2200W
 • Капацитет: 1.8 л
 • Aвтоматско исклучување
 • Филтер
 • Надворешен индикатор за нивото на водата

Најпродавани

VIVAX HOME EG-4030RC електрична скара

3.500 ден
 • Гаранција: 1 година
 • Испорака: 48 часа

VIVAX HOME блендер BL-600G

2.490 ден
 • Гаранција: 1 година
 • Испорака: 48 часа

VIVAX HOME WH-102BB ел. бокал за вода

790 ден
 • Гаранција: 1 година
 • Испорака: 48 часа

VIVAX HOME правосмукалка VC-7004А

6.200 ден
 • Гаранција: 1 година
 • Испорака: 48 часа

Vivax тостер SM-1800

2.790 ден
 • Гаранција: 1 година
 • Испорака: 48 часа

SAMSUNG микровална печка MS23F300EEW/OL

6.099 ден
 • Гаранција: 2 години
 • Испорака: 48 часа

Back to Top
Производот беше додаден во твојата кошничка