Со секоја нарачка над 3000ден бесплатна достава.

Search

Ви треба помош? +389 2 613 4641

На Залиха

VIVAX HOME ел. бокал за вода WH-120G

 • Гаранција: 1 година
 • Испорака: 48 часа

1.300 ден

Compare
Шифра:02355903
 • Моќност 1630W
 • Капацитет: 1.2литри
 • Бренд: VIVAX
 • VIVAX HOME ел. бокал за вода WH-120G
 • Моќност 1630W
 • Капацитет: 1.2литри
 • Aвтоматско исклучување

Најпродавани

Vivax ледомат IM-122T

7.890 ден
 • Гаранција: 1 година
 • Испорака: 48 часа

VIVAX HOME EG-4030RC електрична скара

3.500 ден
 • Гаранција: 1 година
 • Испорака: 48 часа

VIVAX HOME микровална печка MWO-2079 BG

4.490 ден
 • Гаранција: 2 години
 • Испорака: 48 часа

Vivax PS -154 вага за мерење

1.000 ден
 • Гаранција: 1 година
 • Испорака: 48 часа

VIVAX HOME KS-502Y кујнска вага

690 ден
 • Гаранција: 1 година
 • Испорака: 48 часа

Back to Top
Производот беше додаден во твојата кошничка