Со секоја нарачка над 3000ден бесплатна достава.

Search

Ви треба помош? +389 2 613 4641

На Залиха

VIVAX HOME вентилатор стоечки TF-61

 • Гаранција: 1 година
 • Испорака: 48 часа

2.100 ден

Compare
Шифра:02356671
 • Моќност 60 W
 • Висина 79 cm
 • 3 брзини – natural, sleep, normal, тајмер до 2 часа
 • VIVAX HOME вентилатор стоечки TF-61
 • Моќност 60 W
 • Висина 79 cm
 • 3 брзини на работа
 • 3 брзини - natural, sleep, normal, тајмер до 2 часа

Најпродавани

VIVAX HOME вентилатор стоечки TF-61

2.100 ден
 • Гаранција: 1 година
 • Испорака: 48 часа

VIVAX WMH-2001B ѕидна греалка

3.390 ден
 • Гаранција: 1 година
 • Испорака: 48 часа

VIVAX ACP-12PT35AEHs мобилен клима уред

25.990 ден
 • Гаранција: 3 години
 • Испорака: 48 часа

VIVAX ACP-12CH35AEEI R32 PRO

34.990 ден
 • Гаранција: 5 години
 • Испорака: 48 часа
 

VIVAX ACP-12CH35REWI R32

39.990 ден
 • Гаранција: 5 години
 • Испорака: 48 часа

Back to Top
Производот беше додаден во твојата кошничка