Со секоја нарачка над 3000ден бесплатна достава.

Search

Ви треба помош? +389 2 613 4641

На Залиха

VIVAX HOME вградна керамичка плотна BH-04TVC

 • Гаранција: 5 години
 • Испорака: 48 часа

9.990 ден

Compare

VIVAX HOME BH-02TVC вградна керамичка плотна

4 места за готвење Тежина 10 Kg Тип на користење : Дигитално Ширина 59 cm Должина 52 cm моќност: 2000W Број на нивоа на моќност: 9 Автоматско безбедносно исклучување Модул за пауза Индикатор за преостанатата топлина на плочата за време на ладењето Заштита за деца

Најпродавани

Vivax BO-624MH G врадена печка

8.900 ден
 • Гаранција: 5 години
 • Испорака: 48 часа

VIVAX HOME индукциска плотна HPI-1500TP

3.590 ден
 • Гаранција: 5 години
 • Испорака: 48 часа

VIVAX HOME Аспиратор CHO-60PA075A X

4.600 ден
 • Гаранција: 5 години
 • Испорака: 48 часа

VIVAX HOME Аспиратор CHO-60PT070A B

6.990 ден
 • Гаранција: 5 години
 • Испорака: 48 часа

VIVAX HOME Аспиратор CHO-60PM075A W

4.600 ден
 • Гаранција: 5 години
 • Испорака: 48 часа

Back to Top
Производот беше додаден во твојата кошничка