Со секоја нарачка над 3000ден бесплатна достава.

Search

Ви треба помош? +389 2 613 4641

На Залиха

VIVAX HOME Аспиратор CHO-60PT070A B

 • Гаранција: 5 години
 • Испорака: 48 часа

6.990 ден

Compare
Шифра:0001208267
 • Енергетска класа: A
 • Димензии (ВxШxД): 60×22,8×47,2cm
 • Тип: Вградлив
 • Бучавост dB: 56-65
 • VIVAX HOME Аспиратор CHO-60PT070A B
 • Енергетска класа: А
 • Димензии (ВxШxД): 60x22,8x47,2cm
 • Тип: Вградлив
 • Бучавост dB: 56-65
 • Број брзини: 2
 • Мотор(W): 70
 • Боја: Црна

Најпродавани

Vivax BO-624MH G врадена печка

8.900 ден
 • Гаранција: 5 години
 • Испорака: 48 часа

VIVAX HOME BO-608FAHTD GW вградна рерна

16.890 ден
VIVAX HOME BO-608FAHTD GW вградна рерна Мултифункционална фурна Дигитален тајмер 7 програми Енергетска класа: А Вентилаторно печење на нивоа

Vivax CHO-60PT070A X Аспиратор

6.990 ден
 • Гаранција: 5 години
 • Испорака: 48 часа

Vivax BH-022VC Стаклокерамичка плоча

6.990 ден
 • Гаранција: 5 години
 • Испорака: 48 часа

VIVAX HOME индукциска плотна HPI-1500TP

3.590 ден
 • Гаранција: 5 години
 • Испорака: 48 часа

Back to Top
Производот беше додаден во твојата кошничка