Со секоја нарачка над 3000ден бесплатна достава.

Search

Ви треба помош? +389 2 613 4641

На Залиха

VIVAX HOME апарат за филтер кафе CM-08127W

 • Моќност 800W
 • 1.25л
 • Капацитет против капење
 • Бренд: VIVAX

1.500 ден

Compare
Шифра:2357024
 • VIVAX HOME апарат за филтер кафе CM-08127W
 • Моќност 800W
 • Филтер кој се мие
 • Систем за задржување на топлина
 • 1.25л
 • Капацитет против капење

Најпродавани

Vivax тостер SM-1800

2.400 ден
 • Моќност 1800W
 • Нелеплива подлога
 • Индикатор на работа
 • Термостат
 • Сад за собирање маснотии

SAMSUNG микровална печка MS23F300EEW/OL

6.099 ден
 • Висина (cm) 48.9
 • Ширина (cm) 27.5
 • Длабочина (cm) 37.4

VIVAX HOME блендер BL-600G

2.400 ден
 • Моќноста од 600W
 • Број на брзини: 2
 • Капацитет на садот е 1.5л
 • Бренд: VIVAX

VIVAX HOME WH-102BB ел. бокал за вода

900 ден
 • Моќност 900-1100W
 • Светлосен индикатор
 • Aвтоматско исклучување при прегревање
 • Гаранција 1година
 • Бренд: VIVAX

VIVAX HOME правосмукалка VC-7004А

6.200 ден
 • Влезна моќност 700W
 • Polar Silence, eco energy
 • Капацитет за прашина 3 литри (може да користи и хартиени кеси)
 • HEPA 12 филтер за прашина, метална телескопска рачка

VIVAX HOME индукциска плоча HPI-2000TP

3.600 ден
 • Тип на плотна: Електрична
 • Димензии (ШхВхД): 31 x 7,3 x 42,4 cm
 • Гаранција 1година

VIVAX HOME ел. бокал за вода WH-171WT

1.000 ден
 • Моќност 2200W
 • Капацитет: 1.7литри
 • Гаранција 1година
 • Бренд: VIVAX

Back to Top
Производот беше додаден во твојата кошничка