Со секоја нарачка над 3000ден бесплатна достава.

Search

Ви треба помош? +389 2 613 4641

На Залиха

VIVAX HОМЕ правосмукалка VC-1603

 • Максимална моќност на моторот: 1600W
 • Вреќа: 2л
 • Должина на кабел 5 метри

2.299 ден

Compare
Шифра:240272
 • VIVAX HОМЕ правосмукалка VC-1603
 • Влезна моќност 1600W
 • Капацитет на вреќата за прашина: 2 литри
 • Индикатор на наполнетос на вреќата
 • Должина на кабел 5 метри
 • Пластична четка
 • Пластична цефка во два дела
 • Боја: бела
 • Гаранција 1 година

Најпродавани

Vivax миксер HM-301 W

999 ден
 • Рачен миксер
 • Моќност 300W
 • 5 Брзини
 • Гаранција 1 година

VIVAX HOME ел. бокал за вода WH-103WB

799 ден
 • Моќност 1100W
 • Aвтоматско исклучување, филтер, надворешен индикатор за нивото на водата
 • Гаранција 1година
 • Бренд: VIVAX

Vivax фритеза DF-2003SS

2.599 ден
 • Моќност 2000W
 • Капацитет 3л
 • 30 минути тајмер
 • Вадење на капакот
 • Термостат

VIVAX HOME VCB-25VB рачна батериска правосмукалка

5.999 ден
 • Батерија Li-ion 25,2V/2.000mAh
 • Максимално време на работа до 40мин
 • Време на полнење 4-6 часа/li>

Vivax миксер HM-200WO

799 ден
 • Рачен миксер
 • Моќност 200W
 • 5 Брзини на вртење

VIVAX HOME ел. бокал за вода WH-120G

999 ден
 • Моќност 1630W
 • Капацитет: 1.2литри
 • Гаранција 1година
 • Бренд: VIVAX

Vivax фритеза DF-1800B

2.599 ден
 • Моќност 1800W
 • Капацитет 2,5л
 • Варијабилен термостат
 • Мултифункционална дршка
 • Контролен прозор

Back to Top
Производот беше додаден во твојата кошничка