Со секоја нарачка над 3000ден бесплатна достава.

Search

Ви треба помош? +389 2 613 4641

На Залиха

VIVAX FH-2051 Калорифер

 • 2000W
 • Со два степена на моќност : 1000/2000W
 • Променлив термостат и заштита од прегревање

899 ден

Compare
Шифра:02356933
 • VIVAX FH-2051 Калорифер
 • 2000W
 • Со два степена на моќност : 1000/2000W
 • Променлив термостат и заштита од прегревање
 • Гаранција 1 година

Најпродавани

VIVAX HOME освежувач и разладувач на воздух AC-6081

4.100 ден
 • Снага (W) 60 W
 • Дијаметар [cm] 11 cm
 • Висина (cm) 75 cm
 • LED индикатор на работа да
 • Капацитет за вода(L) 8 l

VIVAX WMH-2001B ѕидна греалка

3.390 ден
 • Моќност 2000W
 • 2 степени на моќност: 1000/2000W
 • Поставување на ѕид
 • On / off прекинувач

VIVAX FH-2051 Калорифер

899 ден
 • 2000W
 • Со два степена на моќност : 1000/2000W
 • Променлив термостат и заштита од прегревање

VIVAX HOME вентилатор стоечки TF-61

2.100 ден
 • Моќност 60 W
 • Висина 79 cm
 • 3 брзини - natural, sleep, normal, тајмер до 2 часа

VIVAX ACP-12CTIFM35AERI

18.500 ден
 • Гаранција: 5 години
 • Испорака: 48 часа

Back to Top
Производот беше додаден во твојата кошничка