Со секоја нарачка над 3000ден бесплатна достава.

Search

Ви треба помош? +389 2 613 4641

На Залиха

Vivax CHO-60PT070A X Аспиратор

 • Гаранција: 5 години
 • Испорака: 48 часа

6.990 ден

Compare

VIVAX CHO-60PT070A X

Вградлив Аспиратор

Моќност на моторот 70W

Бичавост: 51 dB

Енергетска класа (ново): А

Димезии (ШхВхД): 60 х 22,8 х 47,2

 • VIVAX CHO-60PT070A X Вградлив Аспиратор
 • Моќност на моторот 70W
 • Бичавост: 51 dB
 • Енергетска класа (ново): А
 • Димезии (ШхВхД): 60 х 22,8 х 47,2
 • Боја: инокс
 • Брзини: 2
 • Гаранција: 3 години
VIVAX CHO-60PT070A X Вградлив Аспиратор е одлично решение за секоја кујна. Аспиратотот е опремен со алуминиумски гилтри кои може да се перат и овозможуваат одлично вшукување на влагата, димот и мастите од вашиот простор за готвење Кујнски аспиратор кој се гледа само кога е потребно. Целосно е вграден во кујнскиот елемент, давајќи ви уште повеќе дополнителен простор за складирање. Опремен е со алуминиумски филтри за маснотии што се перат што овозможуваат ефикасно зафаќање и отстранување на влагата и чадот од маснотиите од вашето место за готвење.

Најпродавани

Vivax BO-624MH G врадена печка

8.900 ден
 • Гаранција: 5 години
 • Испорака: 48 часа

Vivax BH-022VC Стаклокерамичка плоча

6.990 ден
 • Гаранција: 5 години
 • Испорака: 48 часа

VIVAX HOME индукциска плотна HPI-1500TP

3.590 ден
 • Гаранција: 5 години
 • Испорака: 48 часа

VIVAX HOME Аспиратор CHO-60PA075A X

4.600 ден
 • Гаранција: 5 години
 • Испорака: 48 часа

VIVAX HOME Аспиратор CHO-60PT070A B

6.990 ден
 • Гаранција: 5 години
 • Испорака: 48 часа

VIVAX HOME Аспиратор CHO-60PM075A W

4.600 ден
 • Гаранција: 5 години
 • Испорака: 48 часа

Back to Top
Производот беше додаден во твојата кошничка