Со секоја нарачка над 3000ден бесплатна достава.

Search

Ви треба помош? +389 2 613 4641

На Залиха

Vivax CDR-0812A Машина за сушење

 • Гаранција: 5 години
 • Испорака: 48 часа

14.900 ден

Compare
Шифра:Vivax-MS-1
 • Кондензациска сушара
 • Број на вртежи 1000rpm
 • Капацитет 8kg
 • Број на програми: 12
 • Енергетска класа: Б
 • LCD екран
 • Димензии: ШxВxД – 595×615×845 cm
 • Vivax CDR-0812A Машина за сушење
 • Број на вртежи 1000rpm
 • Капацитет 8kg
 • Број на програми: 12
 • Енергетска класа: Б
 • LCD екран
 • Димензии: ШxВxД - 595×615×845 cm
 • Child Lock
 • Брзо сушење
 • Cotton – Light, Cotton – Iron, Cotton – Standard, Cotton – Extra, Quick Dry, Delicates, Cool, Warm, Synthetics-Extra, Synthetics-Standard, Synthetics-Light, Refresh, Anti-crease

Најпродавани

SAMSUNG WW80T4020EE1LE Машина за перење

28.990 ден
 • Гаранција: 5 години
 • Испорака: 48 часа

VIVAX Машина за перење WFL-100523BS

13.990 ден
 • Гаранција: 5 години
 • Испорака: 48 часа

VIVAX Машина за перење WTL-120715B

18.900 ден
 • Гаранција: 5 години
 • Испорака: 48 часа

Samsung машина за перење WW80T4540AE1LE

28.990 ден
 • Гаранција: 5 години
 • Испорака: 48 часа

Samsung машина за перење WW90T4020EE1LE

26.490 ден
 • Гаранција: 5 години
 • Испорака: 48 часа

Vivax CDR-0812A Машина за сушење

14.900 ден
 • Гаранција: 5 години
 • Испорака: 48 часа

VIVAX Машина за перење WFL-120615B

12.500 ден
 • Гаранција: 5 години
 • Испорака: 48 часа

Back to Top
Производот беше додаден во твојата кошничка