Со секоја нарачка над 3000ден бесплатна достава.

Search

Ви треба помош? +389 2 613 4641

На Залиха

Vivax BO-658FXHTD G вградена печка

 • Моќност (V): 240
 • Волумен (L): 65
 • Димензии В х Д: 59.5 х 59.5
 • Енергетска класа: А

16.600 ден

Compare
Шифра:0001213876
 • Vivax BO-658FXHTD G вградена печка
 • Моќност (V): 240
 • Волумен (L): 65
 • Димензии В х Д: 59.5 х 59.5
 • Број на функции на печење: 8
 • Начин на управување: Дигитално
 • LED екран
 • ECO функција
 • Енергетска класа: А

Најпродавани

Vivax BO-658FXHTD G вградена печка

16.600 ден
 • Моќност (V): 240
 • Волумен (L): 65
 • Димензии В х Д: 59.5 х 59.5
 • Енергетска класа: А

Vivax BH-042TVC вградна стаклокерамичка плоча

9.500 ден
 • Вид на плоча: Керамичка
 • Вид на управување: Дигитално
 • Димензии: 59 х 52 cm

Vivax BH-042IN индукциска вградлива плоча

11.900 ден
 • Тежина kg: 10
 • Вид на плоча: Индукциска
 • Вид на управување: Дигитално
 • Димензии Ш х Д: 59 х 52 cm

Vivax BH-042IN X индукциска вградлива плоча

12.900 ден
 • Тежина kg: 10
 • Вид на плоча: Индукциска
 • Вид на управување: Дигитално
 • Димензии Ш х Д: 59 х 52 cm

Vivax BH-022VC Стаклокерамичка плоча

6.700 ден
 • Тежина (kg):4.7
 • Тип на плоча:Керамичка
 • Управување: Дигитално
 • Ширина (cm):28.8
 • Должина (cm):52

VIVAX HOME Аспиратор CHO-60PM075A W

4.300 ден
 • Енергетска класа: B
 • Димензии (ВxШxД): 60x14x50cm
 • Тип: Вградлив
 • Бучавост dB: 51

VIVAX HOME Аспиратор CHO-60PA075A X

4.600 ден
 • Енергетска класа: B
 • Димензии (ВxШxД): 60x14x50cm
 • Тип: Вградлив
 • Бучавост dB: 51

Back to Top
Производот беше додаден во твојата кошничка