Со секоја нарачка над 3000ден бесплатна достава.

Search

Ви треба помош? +389 2 613 4641

На Залиха

Vivax BH-042VC вградна стаклокерамичка плоча

 • Вид на плоча: Керамичка
 • Вид на управување: Дигитално
 • Димензии: 59 х 52 cm

8.690 ден

Compare
Шифра:0001212642
 • Vivax BH-042VC вградна стаклокерамичка плоча
 • Тежина Kg: 9.6
 • Вид на плоча: Керамичка
 • Вид на управување: Дигитално
 • Димензии: 59 х 52 cm
 • Моќ на електрична зона 1 (W): 1200
 • Моќ на електрична зона 2 (W): 1800
 • Моќ на електрична зона 1 (W): 2000
 • Моќ на електрична зона 1 (W): 1200
 • Степени на моќност: 9
 • Дoполнителни функции: Child Lock, Timer
 • Гаранција: 3 години

Најпродавани

VIVAX HOME Аспиратор CHO-60PA075A X

4.690 ден
 • Енергетска класа: B
 • Димензии (ВxШxД): 60x14x50cm
 • Тип: Вградлив
 • Бучавост dB: 51

VIVAX HOME Аспиратор CHO-60PT070A B

6.190 ден
 • Енергетска класа: A
 • Димензии (ВxШxД): 60x22,8x47,2cm
 • Тип: Вградлив
 • Бучавост dB: 56-65

VIVAX HOME Аспиратор CHO-60PM075A W

4.390 ден
 • Енергетска класа: B
 • Димензии (ВxШxД): 60x14x50cm
 • Тип: Вградлив
 • Бучавост dB: 51

Vivax вградна печка BO-658FXHTD X

15.200 ден
 • Vivax вградна печка BO-658FXHTD X
 • Моќност на печката (V): 240
 • Димензии: 57.6 х 59.5 cm
 • Број на функции на печење: 8
 • Начин на управување: Дигитално
 • ECO функција
 • Волумен на печката (L): 65
 • Енергетска класа А

Vivax BO-654PH G врадена печка

11.600 ден
 • Моќност (V): 240
 • Волумен: 65
 • Димензии: В х Ш х Д: 57.5 х 59.5 х 59.5 cm
 • ECO функција: Да
 • Енергетска класа: А

Vivax BO-658FXHTD G вградена печка

14.900 ден
 • Моќност (V): 240
 • Волумен (L): 65
 • Димензии В х Д: 59.5 х 59.5
 • Енергетска класа: А

Vivax BH-042VC вградна стаклокерамичка плоча

8.690 ден
 • Вид на плоча: Керамичка
 • Вид на управување: Дигитално
 • Димензии: 59 х 52 cm

Back to Top
Производот беше додаден во твојата кошничка