Со секоја нарачка над 3000ден бесплатна достава.

Search

Ви треба помош? +389 2 613 4641

На Залиха

Vivax BH-042IN индукциска вградлива плоча

 • Гаранција: 5 години
 • Испорака: 48 часа

14.990 ден

Compare
Шифра:0001212650
 • Тежина kg: 10
 • Вид на плоча: Индукциска
 • Вид на управување: Дигитално
 • Димензии Ш х Д: 59 х 52 cm
 • Vivax BH-042IN индукциска вградлива плоча
 • Тежина kg: 10
 • Вид на плоча: Индукциска
 • Вид на управување: Дигитално
 • Димензии Ш х Д: 59 х 52 cm
 • Моќ на електрична зона 1 (W): 2000
 • Моќ на електрична зона 2 (W): 2000
 • Моќ на електрична зона 3 (W): 2000
 • Моќ на електрична зона 4 (W): 2000
 • Степени на подесување: 9
 • Дополнителни функции: Automatic safety switch off, Child lock, Pan sensor, Pause mode, Time

Најпродавани

Vivax BO-624MH G врадена печка

8.900 ден
 • Гаранција: 5 години
 • Испорака: 48 часа

Vivax BH-022VC Стаклокерамичка плоча

6.990 ден
 • Гаранција: 5 години
 • Испорака: 48 часа

VIVAX HOME Аспиратор CHO-60PA075A X

4.600 ден
 • Гаранција: 5 години
 • Испорака: 48 часа

VIVAX HOME Аспиратор CHO-60PT070A B

6.990 ден
 • Гаранција: 5 години
 • Испорака: 48 часа

VIVAX HOME Аспиратор CHO-60PM075A W

4.600 ден
 • Гаранција: 5 години
 • Испорака: 48 часа

Back to Top
Производот беше додаден во твојата кошничка