Со секоја нарачка над 3000ден бесплатна достава.

Search

Ви треба помош? +389 2 613 4641

На Залиха

VIVAX 55UHD122T2S2- 55” 4K UHD ТV

 • Екран 55″ – 140 cm
 • Резолуција 3840 x 2160 4K UHD
 • Контраст 4000:1

17.490 ден

Compare
Шифра:VivaxTV-9
 • VIVAX 55UHD122T2S2- 55” 4K UHD ТV
 • Екран 55″ – 140 cm
 • Резолуција 3840 x 2160 4K UHD
 • Контраст 4000:1
 • DVB-T2 H.265
 • Гаранција: 2 години

Најпродавани

Vivax IMAGO LED 65UHD123T2S2SM- 65'' Smart UHD TV

32.990 ден
 • Дијагонала: 65" / 165 cm
 • Технологија: LED Smart TV
 • Тјунер: DVB-T2/C/S2
 • Wi-fi

VIVAX LED-50UHD123T2S2SM-50'' Smart UHD TV

24.990 ден
 • Дијагонала: 50"/126 cm
 • Резолуција: 3840 x 2160 (4K)
 • Технологија: LED Smart TV
 • Wi-fi

VIVAX 50UHD122T2S2- 50'' 4K UHD TV

15.999 ден
 • Екран 50" - 127cm
 • Резолуција 3840 x 2160
 • Контраст 4000:1

Back to Top
Производот беше додаден во твојата кошничка