Со секоја нарачка над 3000ден бесплатна достава.

Search

Ви треба помош? +389 2 613 4641

На Залиха

VIVAX 50UHD122T2S2- 50” 4K UHD TV

 • Екран 50″ – 127cm
 • Резолуција 3840 x 2160
 • Контраст 4000:1

15.999 ден

Compare
Шифра:VivaxTV-6
 • VIVAX 50UHD122T2S2- 50″ 4K UHD Телевизор
 • Екран 50″ – 127cm
 • Резолуција 3840 x 2160
 • Контраст 4000:1
 • Гаранција: 2 години

Најпродавани

VIVAX IMAGO LED TV-32LE141T2S2 TV
Распродадено

VIVAX IMAGO LED TV-32LE141T2S2 TV

6.999 ден
 • Екран 32" - 80 cm
 • Резолуција 1366x768 пиксели

Vivax LED TV-55UHD123T2S2SM-55'' Smart UHD TV

27.990 ден
 • Дијагонала: 55"/140 cm
 • Резолуција: 3840 x 2160 (4K)
 • Технологија: LED Smart TV
 • Wi-fi

Vivax IMAGO LED 75UHD123T2S2SM- 75'' Smart UHD

49.990 ден
 • Дијагонала: 75"/190 cm
 • Технологија: LED Smart TV
 • Wi-fi

Vivax IMAGO LED 65UHD123T2S2SM- 65'' Smart UHD TV

32.990 ден
 • Дијагонала: 65" / 165 cm
 • Технологија: LED Smart TV
 • Тјунер: DVB-T2/C/S2
 • Wi-fi

Back to Top
Производот беше додаден во твојата кошничка