Со секоја нарачка над 3000ден бесплатна достава.

Search

Ви треба помош? +389 2 613 4641

На Залиха

Vivax фритеза DF-2003SS

 • Моќност 2000W
 • Капацитет 3л
 • 30 минути тајмер
 • Вадење на капакот
 • Термостат

2.599 ден

Compare
Шифра:0239305
 • Vivax фритеза DF-2003SS
 • Моќност 2000W
 • Капацитет 3л
 • 30 минути тајмер
 • Држач за кабелот
 • Вадење на капакот
 • Филтрирање
 • Термостат
 • Гаранција 1 година

Најпродавани

VIVAX HOME ел. бокал за вода WH-171WT

999 ден
 • Моќност 2200W
 • Капацитет: 1.7литри
 • Гаранција 1година
 • Бренд: VIVAX

VIVAX HOME правосмукалка VCC-700B

3.499 ден
 • Влезна моќност 700W
 • Капацитет на сад 2л
 • HEPA 12 филтер за прашина

Vivax тостер TS-7501BLS

999 ден
 • Моќност 750W
 • Фиксна грил решетка
 • Нелеплива површина
 • Светлосен индикатор на работа

VIVAX HOME EG-4020B електрична скара

2.799 ден
 • Влезна моќност 1800W
 • Површина на печење: 43 x 23 cm
 • Нелеплива површина
 • Гаранција 1година

VIVAX HОМЕ правосмукалка VC-1603

2.299 ден
 • Максимална моќност на моторот: 1600W
 • Вреќа: 2л
 • Должина на кабел 5 метри

VIVAX HOME апарат за филтер кафе CM-08127W

1.199 ден
 • Моќност 800W
 • 1.25л
 • Капацитет против капење
 • Бренд: VIVAX

Vivax тостер TS-7501WHS

999 ден
 • Моќност 750W
 • Индикатор за топлина
 • Нелеплива плотна

Back to Top
Производот беше додаден во твојата кошничка