Со секоја нарачка над 3000ден бесплатна достава.

Search

Ви треба помош? +389 2 613 4641

На Залиха

Vivax Фрижидер TTR-98

 • Гаранција: 5 години
 • Испорака: 48 часа

11.990 ден

Compare
Refrigerator net capacity [l]: 84
Number of shelves in refrigerator: 2
Number of drawers in refrigerator: 1
Product dimensions (WxHxD) [cm]: 50,1x84,5x54cm
Number of compressors: 1
Energy class: F
Other: Power consumption (kWh/24h): 0,36, 4 star freezer
Colour: white
Built-in: No
Freestanding: Yes

Најпродавани

Vivax Фрижидер TTR-98

11.990 ден
 • Гаранција: 5 години
 • Испорака: 48 часа

Vivax Замрзнувач TTF-68

9.990 ден
 • Гаранција: 5 години
 • Испорака: 48 часа

Vivax Комбиниран Фрижидер CF-170 LF W

14.990 ден
 • Гаранција: 5 години
 • Испорака: 48 часа

Vivax refrigerator CF-310 NFX

26.990 ден
 • Гаранција: 5 години
 • Испорака: 48 часа

Vivax Фрижидер DD-207 SL

14.890 ден
 • Гаранција: 5 години
 • Испорака: 48 часа

Вертикален замрзнувач Vivax VF-157 WH

15.990 ден
 • Гаранција: 5 години
 • Испорака: 48 часа

Back to Top
Производот беше додаден во твојата кошничка