Со секоја нарачка над 3000ден бесплатна достава.

Search

Ви треба помош? +389 2 613 4641

На Залиха

Vivax Фрижидер DD-207 SL

 • Гаранција: 5 години
 • Испорака: 48 часа

14.890 ден

Compare

Карактеристики на Vivax DD-207 SL Комбиниран ладилник.

3 стаклени полици во ладилникот,

1 фиока во ладилникот,

1 полица во замрзнувачот,

променлив смер на вратата,

1 компресор,

нето запремнина на ладилникот: 166 lit,

нето запремнина на замрзнувачот: 41 lit,

потрошувачка на енергија (kWh/24h): 0,76,

димензии: 55x55x143 cm,

енергетска класа: A+,

боја сива

Basic characteristics
Net fridge capacity [l]: 166
Net freezer capacity [l]: 41
Energy class: F
Colour: Srebrna
Noise: 40
Dimensions and mass
Width: 55
Height: 143
Depth: 55
Other features
Number of shelves in the refri: 3
Number of drawers in the refri: 1
Number of shelves in the freez: 1
Door material: Metal
Type: Samostojeći
Number of door shelves: 3
Door opening: Promjenjivo
Climate Class: N, ST

Најпродавани

Vivax Фрижидер TTR-98

11.990 ден
 • Гаранција: 5 години
 • Испорака: 48 часа

Vivax Замрзнувач TTF-68

9.990 ден
 • Гаранција: 5 години
 • Испорака: 48 часа

Vivax Фрижидер DD-207 SL

14.890 ден
 • Гаранција: 5 години
 • Испорака: 48 часа

Vivax Комбиниран Фрижидер CF-170 LF W

14.990 ден
 • Гаранција: 5 години
 • Испорака: 48 часа

Вертикален замрзнувач Vivax VF-157 WH

15.990 ден
 • Гаранција: 5 години
 • Испорака: 48 часа

Samsung комбиниран фрижидер RB34T671FSA/EK

30.990 ден
 • Гаранција: 5 години
 • Испорака: 48 часа

Back to Top
Производот беше додаден во твојата кошничка