Со секоја нарачка над 3000ден бесплатна достава.

Search

Ви треба помош? +389 2 613 4641

На Залиха

Vivax фен за коса HD-2003ID

 • Гаранција: 1 година
 • Испорака: 48 часа

1.100 ден

Compare
Шифра:023505359
 • Моќност 2000W
 • 2 брзини
 • 3 температури
 • Vivax фен за коса HD-2003ID
 • Моќност 2000W
 • 2 брзини
 • 3 температури

Најпродавани

Vivax фен за коса HD-1206F

800 ден
 • Гаранција: 1 година
 • Испорака: 48 часа

Vivax фен за коса HD-2003ID

1.100 ден
 • Гаранција: 1 година
 • Испорака: 48 часа

Vivax фен за коса HD-2200CD

1.300 ден
 • Гаранција: 1 година
 • Испорака: 48 часа

Vivax фен за коса HD-1600FT

799 ден
 • Гаранција: 1 година
 • Испорака: 48 часа

Back to Top
Производот беше додаден во твојата кошничка