Со секоја нарачка над 3000ден бесплатна достава.

Search

Ви треба помош? +389 2 613 4641

На Залиха

VIVAX Телевизор 58″ A Series 4K TV 58UHD10K

 • Гаранција: 2 години
 • Испорака: 48 часа

22.999 ден

Compare
 • Дијагонала: 58” / 147 см
 • Осветленост: 320
 • Максим дална резолуција: 3840 X 2160 (UHD 4K)
 • Операционен систем: Андроид
 • Технологија: ЛЕД
 • Тип: SMART
 • Звук: 16
 • Гаранција: 2 години
VIVAX Телевизор 58″ A Series 4K Google TV 58UHD10K + 2 години гаранција   Дијагонала: 58” / 147 см Осветленост: 320 Максим дална резолуција: 3840 X 2160 (UHD 4K) Операционен систем: Андроид Технологија: ЛЕД Тип: SMART Звук: 16 ТВ приемник: DVB-T2/C/S2 SPDIF оптички дигитален: Да Димензии и маса:   Тежина на уредот: 12.8 Димензии Ширина (CM): 128.5 Димензии Висина (CM): 80.5 Димензии Длабочина (CM): 31.5 Други карактеристики:   VESA: 300 x 200 Хотелски режим: Да Далечински управувач: SMART HDR: HDR10 Боја: Црна Конектори:   Композитен влез: Да HDMI:3 Влез за слушалки: Не USB:2 Интегрирана WiFi:Да Bluetooth:Да Screen Mirroring: Да Дигитален аудио излез (оптички): Да Пресликување на екранот: Да

Најпродавани

SAMSUNG LED TV 32T4302AK, HD, SMART

13.999 ден
 • Гаранција: 2 години
 • Испорака: 48 часа

VIVAX IMAGO B Series 40LE20K

13.990 ден
 • Гаранција: 5 години
 • Испорака: 48 часа

VIVAX IMAGO LED TV-32S60T2S2

7.100 ден
 • Гаранција: 2 години
 • Испорака: 48 часа

Samsung LED TV UE50BU8072UXXH,4K,SMART

36.990 ден
SAMSUNG UE50BU8072UXXH, 50" (123cm) UltraHD Smart TV Resolution

VIVAX IMAGO A Series 43UHD10K

17.999 ден
 • Гаранција: 2 години
 • Испорака: 48 часа

VIVAX IMAGO LED TV-32LE112T2S2_REG

7.299 ден
 • Гаранција: 2 години
 • Испорака: 48 часа

Back to Top
Производот беше додаден во твојата кошничка